درباره تندیس نور سینا

مرکز درمانی چند تخصصی و مرکز جراحی محدود تندیس نور سینا

مرکز درمانی چند تخصصی تندیس نور سینا به عنوانی یک مرکز درمانی چند تخصصی "Day Clinic and polyclinic " بشمار می آید.
این مرکز در 10 طبقع و در متراژ 5500 متر مربع ساخته شده و 25 دپارتمان تخصصی و فوق تخصصی در آن طراحی و احداث گردیده است. این ساختمان با داشتن 2 راه پله، 3 دستگاه آسانسور بیماربر و نفربر، بکارگیری تاسیسات سرمایشی، گرمایشی موتور خانه مرکزی، سیستم تهویه، هوارسان و اگزاست فن، سیستم سرمایشی VRF ، سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور، سیستم برق UPS ، پست برق اختصاصی، سانترال گازهای طبی، سیستم امحا زباله بیمارستانس، رختشویی خانه و ... درواقع یک ساختار بیمارستانی کامل و مجهز است که خدمات روزانه، بستری، سرپایی و پاراکلینیکی را ارائه می نماید.
مجتمع در طبقه همکف دارای مجوز 400 متر زیربنای تجاری بوده که همگی در راستای خدمات درمانی همچون داروخانه، تجهیزات پزشکی و ... بهره برداری می گردند.
این مرکز با تجهیزات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی، پزشکان و کارکنان مجرب خدمات بستری، جراحی، چشم، درمانگاه، درمان ناباروری(نازایی) را بصورت روزانه ارائه می دهد.
بیمار در مرکز چند تخصصی تندیس با وجود انجام عمل های جراحی تخصصی و فوق تخصصی در کمتر از یک روز از بیمارستان مرخص و به کار و فعالیت روزانه باز می گردد.
از دیگر خدمات مرکز، خدمات درمانگاهی تخصصی و فوق تخصصی، کودکان، نوزادان، قلب و عروق، داخلی، آندوسکوپی، کلونوسکوپی، زنان و زایمان، جراحی اورولوژی، جراحی عمومی، جراحی گوش و حلق و بینیريال جراحی پلاستیک، جراحی چشم، جراحی لاپاروسکوپی، دندان پزشکی، فیزیوتراپی، درمانگاه عمومی شبانه روزی، داروخانه شبانه روزی، آزمایشگاه و پاتولوژی رادیولوژی و سونوگرافی، OPG، سنجش تراکم استخوان، ماموگرافی، ادیو متری، نورولوژی و اپتومتری و ... را می توان نام برد.

راهنمای طبقات
طبقه هفتم: سالن كنفرانس، مديريت
طبقه ششم: دپارتمان جراحی با اتاقهای عمل مجهز
طبقه پنجم: بخشهای بستری مربوط به دپارتمان جراحی
طبقه چهارم: بخش درمان ناباروريIVF (بزودي)
طبقه سوم: بخش فوق تخصصي چشم و ليزيك (بزودي)
طبقه دوم: دپارتمانهای تخصصی و فوق تخصصی درمانگاهی
طبقه اول: كلینيك پوست و زيبايي/كلينيك ديابت و زخم
طبقه همكف: بخش اورژانس شبانه روزي و داروخانه تخصصی
طبقه منفي يك: آزمايشگاه و پاتولوژي در حال ارائه خدمات / دندانپزشکی، سونوگرافي و راديولوژی…

image-desc

اولین مرکز جراحی با اخذ مجوزهاي رسمی داراي اتاق عمل هاي مجهز و استاندارد با تجهيزات پيشرفته پزشكي و کلینیک های تخصصی و فوق تخصصي در شهریار به بهره برداری رسید

02162815

info@tandissina.com

شهریار، میدان فرمانداری، بلوار 17 شهریور، نبش کوچه غنچه، مرکز جراحی محدود تندیس سینا

آخرین اخبار

  • مرکز جراحی تندیس سینا
    مهر 8

    در این مرکز با بهره گیری از پزشکان سهامدار و همکار، با دانش بالای پزشکی و مهارت کم نظیر و استفاده از دستگاه های پیشرفته ...


image-descجهت دریافت نوبت پزشکان در درمانگاه شبانه روزی با ما تماس بگیرید

زمانبندی حضور